Bydlení

 

Bílá Podkova se nachází v klidné části města Český Těšín, a přitom je v dosahu pěší chůze veškeré občanské vybavení (obchody, lékařská střediska a lékárny, nemocnice apod.).

Moderní pavlačový dům nabízí nadstandartní bydlení ve 27 samostatných moderně vybavených garsoniérách rozdělených dle velikosti do tří kategorií:

Kategorie A

16

bytů

 • byty 1+KK
 • rozloha 26 – 30 m²
 • 9 bytů v 1. NP
 • 7 bytů v 2. NP

Kategorie B

9

bytů

 • byty 1+KK
 • rozloha 30-50 m²
 • 2 bytů v 1. NP
 • 7 bytů v 2. NP

Kategorie C

2

byty

 • byty 2+KK
 • rozloha nad 50 m²
 • 2 byty v 2. NP

Bohaté vybavení bytů

Každý byt má svůj vlastní vchod, sociální zařízení, je vybaven pěkným, moderním nábytkem, kuchyňským koutem s varnou deskou, vestavěnou lednicí a mikrovlnou troubou, televizním a internetovým připojením.

Jsme tu pro vás

S bydlením v Bílé podkově je spojena každodenní přítomnost hospodyňky, která se stará o chod domu a zároveň je k dispozici seniorům na drobnou výpomoc, stejně jako pan správce, pomůže s drobnými opravami a údržbou nejen v rámci areálu, ale i jednotlivých bytů.

Bezpečí areálu

Dbáme na to, abychom v areálu Bílé podkovy zamezili pohybu podomních prodejců a jiných nežádoucích osob, ohrožujících bezpečí a pohodu nájemníků.

Objekt je oplocen a střežen kamerovým systémem.

Nájemníci mohou využít náramky s bezpečnostními tlačítky pro případ přivolání pomoci.

Ceník

 

Cena nájemného se odvíjí od velikosti bytu + paušální částka za služby s nájmem spojené.

Ceny energií jsou účtovány paušálně, tyto se pak začátkem nového roku vyúčtovávají dle spotřeby každého nájemníka, na základě stavu individuálních elektroměrů, vodoměrů a podružného měření spotřebovaného tepla.

Konkrétní informace o cenách nájmu a služeb vám rádi individuálně sdělíme. Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím formuláře.

Domov

 

Nezvládáte starost o svůj dům, zahradu či byt a vůbec starost o domácnost. Váš dům či byt je pro vás příliš velký. Pokud je vám doma smutno, toužíte po společnosti, rozveselení nebo jen si popovídat. Tak právě proto jsem tady my. V Bílé podkově zaručují domácí prostředí bezbariérové malometrážní byty se samostatným vchodem, přizpůsobené potřebám a pohodlí seniorů. Každodenní přítomnost hospodyňky, která se stará o chod domu a zároveň je k dispozici seniorům na drobnou výpomoc, stejně jako pan správce, pomůže s drobnými opravami a údržbou nejen areálu, ale i jednotlivých bytů.

Pro případ odborné péče je možné domluvit služby terénní pečovatelské služby.

Komunita

 

Komunitní bydlení založené na dobrých sousedských vztazích vrstevníků – seniorů. Sdílení každodenních společných chvil, aktivit a setkávání. Sousedé tráví společný volný čas v areálu komunitního domu na zahradě, ve společenské místnosti, v zimní zahradě anebo jen tak společně posedí a povídají si na pavlači.

Bezpečí

 

Nájemníci mohou využít náramky s bezpečnostními tlačítky pro případ přivolání pomoci.

Dbáme na to, abychom v areálu Bílé podkovy zamezili pohybu podomních prodejců a jiných nežádoucích osob, ohrožujících bezpečí a pohodu nájemníků.

Objekt je střežen kamerovým systémem.

telefon
608 708 158
608 708 358

e-mail
info@bilapodkova.cz

adresa

Slezská 2101/15,
737 01 Český Těšín